Koostöö

LHV Pank

Koostöös LHV panga digipanganduse osakonnaga oleme aidanud tagada, et LHV mobiilirakendus ja internetipank oleksid kõigile kasutajatele ligipääsetavad. Tänu sellele on LHV paljud erivajadusega inimesed oma kodupangaks valinud.

Mine LHV avalehele.

Eesti Meremuuseum

Olime osa meeskonnast, mis aitas muuta Meremuuseumi uue ekspositsiooni, värskelt renoveeritud Paksus Margareetas ligipääsetavaks. Täna peetakse paksu margareetat üheks ligipääsetavamaks muuseumiks Eestis. Meie kaasabil sai muuseumi põrand kaetud nägemispuudega kliente suunavate juhtteedega, korrustele loodi taktiilsed korruseplaanid ning külastajaid juhatab muuseumis ka kirjeldustõlkega audiogiid.

Loe täpsemalt Paksu Margareeta ligipääsetavusest.

Itella Smartpost

2021. aastal aitasime Smartpost Itellal teha nende valged pakiautomaadid nägemispuudega inimestele ligipääsetavaks. Meie juhendamisel said pakikappide uksed endale punktkirjas kleebised, mis võimaldavad nägemispuudega kasutajatel iseseisvalt pakid kapist kätte saada.

Loe Itella smartpost ligipääsetavusest lähemalt.

Eesti Pimedate Liit

Eesti Pimedate Liit on nägemispuudega inimesi ja nende organisatsioone ühendav üleriigiline liit. Ligipääsuke teeb Pimedate Liiduga koostööd, et meie poolt pakutavad lahendused vastaksid nägemispuudega inimeste reaalsetele ootustele.

Loe Eesti Pimedate Liidust lähemalt.