Ligipääsuke ja Zero Project kutsuvad jagama innovaatilisi ja kõiki kaasavaid lahendusi! Veebiseminar 6. juunil

Autor: Jakob

#Zerocall 24 veebiseminar teisipäeval, 6. juunil kell 11:00 – 12:00.

Registreeru kohe! 

Teisipäeval, 6. juunil kell 11 korraldab Ligipääsuke koostöös Zero projectiga veebiseminari, et tutvustada Eesti ettevõtetele ja organisatsioonidele võimalusi viia oma erivajadusega inimesi kaasavad, ligipääsetavad ja universaalsed tooted, projektid või head tavad kõigi puuetega inimesteni üle maailma.

Zero project? Mis see on?

The Zero Project on 2008. aastal asutatud rahvusvaheline mittetulundusfond, mis asub Austrias Viinis. Lühidalt öeldes töötab Zero project selle nimel, et maailm muutuks takistuste vabaks. Zero Project otsib ja jagab üle maailma lahendusi, mis parandavad kõigi puuetega inimeste igapäevaelu kvaliteeti ning aitavad tagada kõigile võrdseid õigusi. Zero Project on kümne aasta jooksul autasustanud üle 880 hea tava, projekti või lahenduse enamast kui 120 riigist. Kõik need lahendused on digitaalselt kättesaadavad Zero projekti andmebaasis, millest on saanud omamoodi kaasavate lahenduste otsimootor.

Esita oma projekt Zero projekti ja tutvusta seda kogu maailmale!

Zerocall24 abil kogub Zero Project kokku puuetega inimesi kaasavaid lahendusi ja projekte üle maailma. Olgu selleksveebi või mobiilirakendus, teenus, mida osutate, innovaatiline õppematerjal või hea näide ligipääsetavusest, on hea oma ideid teistegagi jagada!

Zero Projekti 2024 aasta teema on kaasav haridus ning info ja kommunikatsioonitehnoloogia. Loe lähemalt lahendustest, mida Zero Projekti esitada.

Kutsume sind üles esitama oma kaasav, innovaatiline lahendus, millest võiks abi olla ka teistes riikides Zero Projekti nominentide hulka. Esitatud lahendused läbivad mitu hinnanguetappi ülemaailmse ekspertidest koosneva žürii käe all. Valitud lahendusi pärjatakse Zero Projecti autasuga, millega kaasas käib toetus Zero Projecti võrgustikust. Samuti kutsutakse lahenduse loojaid oma tööd esitlema 2024 aasta Zero Project konverentsil, mis toimub ÜROs Viinis.

ZeroCall24 nominatsioonide esitamise võimalus avanes esmaspäeval, 8. mail 2023 ja kandidaate võetakse vastu kuni pühapäeva, 18. juunini 2023.

Kuidas ma osaleda saan?

Liitu meie veebiseminariga 6. juuni hommikul kell 11, et Zero Projectist lähemalt teada saada ning leida oma küsimustele vastused. Veebiseminaril jagab informatsiooni Zero Projekti rahvusvaheliste suhete juht, Robin Tim Weis.

Veebiseminaril on tagatud eesti keelne sünkroontõlge, eesti viipekeele tõlge ning kirjutustõlge.

Registreeri osalemine.