Teenused

Ligipääsetavuse konsultatsioonid

Aitame teil välja selgitada, kas teie ettevõte või projekt on hetkel ligi­pääsetav kõikidele kasutajatele. Kaardistame ära peamised ligi­pääsetavuse mured ja leiame parimad lahendused toetudes parimatele maailma praktikatele. Kui sa pole päris kindel, kust ligipääsetavuse loomisel pihta hakata või kuidas ligi­pääsetavus sulle vajalik on, võta meiega ühendust!

Digiligipääsetavuse nõustamine ja audit

Viime läbi põhjaliku auditi, et sinu veebileht, mobiilirakendus, infosüsteem, teleriäpp või muu digilahendus kõigile kasutajatele sõbralik oleks. Toome välja ligi­pääsetavuse probleemid koos kasutajamugavusest lähtuvate lahendusettepanekutega. Meil on rahvusvahelise ligi­pääsetavuse ekspertide assotsiatsiooni IAAP digiligipääsetavuse eksperdi CPWA (Certified Professional in Web Accessibility) sertifikaadi kõrgeim tase.

Loe digiligipääsetavuse auditist lähemalt

Ligipääsetavuse koolitused

Pakume erineva vormi ning sisuga ligipääsetavuse alaseid koolitusi, seminare ja loenguid, mis sobivad nii uute teadmiste ja oskuste omandamiseks, kui ka lõbusamal ja aktiivsemal viisil näiteks suve või talvepäevale silmaringi avardamiseks.

Loe lähemalt koolitusest

Ligipääsetavate sündmuste nõustamine ja korraldamine

Aitame sul luua ligipääsetava sündmuse, kus kõik osalejad end hästi ja kaasatuna tunnevad. Leiame vajalikud lahendused selleks, et kogu sündmus alates reklaamist ja kutsest, toimumis­paigast kuni presen­tat­sioonide, lõuna­menüü ja tagasi­side­küsitluseni ligi­pääsetav oleks.

Loe ligipääsetavatest sündmustest lähemalt

Kirjeldustõlge

Loome teie filmile, teatrilavastusele, näitusele, videole või fotodele selge ning arusaadava kirjeldustõlke, mis võimaldab sisu nautida ka neil, kes teie loodu visuaalset poolt ei näe.

Loe kirjeldustõlkest lähemalt

Füüsiline ligipääsetavus

Pakume nõustamist ja teostame auditeid hoonete, transpordi, avaliku teenuse ja muude rajatiste füüsilise ligipääsetavuse loomiseks või parandamiseks lähtuvalt erinevatest erivajadustest ja puudeliikidest.

Loe füüsilise ligipääsetavuse nõustamisest lähemalt